Dostları yalnız bırakmadı

Başakşehirli futbolcu Arda Turan’la Salı gecesi Emirgan’daki Gizli Kalsın adlı mekanda eşi Özlem Ada Şahin’e ‘Ne kadar güzelsin, evli olmasam seni kaçırmazdım’ diyerek taciz ettiği iddiasıyla tartışıp burnu kırılan ve önceki akşam ameliyat olan popçu Berkay’ı sanatçı dostları hastanede yalnız bırakmadı.

Burnunda 17 kırık olduğu tespit edilen Berkay, Bahçelievler Memorial hastanesindeki ameliyatı yaklaşık 2 saat sürdü. Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’i ziyarete gelen arkadaşları moral verdi.

Demet Akalın yakın arkadaşı Berkay’ı ziyarete Deha Bilimlier ve eşi ile birlikte geldi. Ameliyat sonrası odasında dinlenen Berkay’ı ziyaret eden şarkıcı, “Çok geçmiş olsun. Şimdi çıktı ameliyattan onu bekledim bir göreyim dedim” dedi. Muhabirlerin, “Arda Turan’ı görseniz ne dersiniz?” sorusuna Akalın, “Bir şey denmez buna ne diyeceksin ki” dedi.

Şarkıcı Fettah Can eşi Cansu Kurtçu ile popçuyu ziyarete geldi. Yaşanan tatsız olay sonrası Fettah Can, “Olmaması gereken iki isim, çok şaşırdık. Çok üzgünüz, bizde detayları öğreneceğiz” dedi.

Popçu Murat Dalkılıç ise ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “İkisi de yakın arkadaşlarımız. Böyle bir şeyin olmasını istemezdik. Berkay’ı iyi gördük” dedi.

Arabesk müziğin güçlü sesi Hakan Altun ise, “Bana milyon tane kötülük say deseniz asla böyle bir şeyin olacağını söyleyemezdim” dedi.

Ömür Gedik DMC müzik şirketi genel müdürü Samsun Demir ile ziyaret sonrası yaptığı açıklamada Gedik, “İki hem cinsim için çok üzgünüm. Arda’nın hamile ve çocuk bekleyen eşi Aslıhan içinde çok üzüldüm. Keşke yaşanmasaydı” dedi.

 

 

Burun ameliyatı olan Berkay’ın doktoru Doçent Doktor Erdem Güven’den ilk açıklama geldi. Popçunun burnunda “Burnu yana doğru kaydıracak şekilde kırıklar mevcut olduğunu” söyleyen doktoru iki saatlik ameliyat sonrası, “Burnu hemen hemen eski görüntüsüne kavuşturduk” dedi. Berkay’ın 15 gün sahne alamayacağını söyleyen doktoru, “10-15 gün sonra sahnelere dönebilecek” dedi

 

berkay