"Dönerin Efendisi" Görkemli Davetle Açıldı...

Damak zevkine düşkünlere yepyeni bir lezzet sunmaya hazır olan "Dönerin Efendisi" markası ilk restoranını görkemli bir davetle hizmete açarak, yeme-içme sektörüne iddialı bir giriş yaptı.

Yeme-içme sektörüne adını altın harflerle yazdırmaya hazırlanan "Dönerin Efendisi" isimli restoran şık bir davetle hizmete açıldı. İstanbul 4. Levent Oto Sanayi Metrosu karşısında yer alan yeni restoranın açılış gününde keyifli ve lezzet dolu anlar yaşandı. Restoranın ortaklarından Güven Adıgüzel, Ayhan Akbudak, Erhan Akbudak ve Süleyman Çalıkoğlu'nun ev sahipliğinde gerçekleşen açılış davetine; Meral-Hasan Kosif, Monik İpekel, Suzan Şen, Nail Yiğittaş, Serap Tibuk, Serap Sarı, Nuray-Okan Fenercioğlu, Arzu Kunt, İpek Toplusoy, Neşe Gönül, Ebru Uygun, Emre Ertürk, Ali Şentürk, Şenol İpek, Saruhan Hünel, Aslı Hünel, Savaş Yurtsever, Sevim Koç, Sibel Tan, Nazım Durak ve Süleyman Orakçıoğlu gibi iş, sanat, magazin ve cemiyet hayatından pek çok seçkin isim katıldı. Yaklaşık 200 kişilik kapalı alanı ve 150 kişilik açık alan kapasitesine sahip olan restoranda, nefis döner lezzetinin yanı sıra, organik ürünlerden hazırlanan ev yemekleri bölümü de yer almakta. Yeme-içme sektörünün usta ellerine emanet edilen restoranın şefliğini Yaşar Çanakçı, aşçılığını ise Serpil Okutucu üstleniyor. Şef Çanakçı, dönerin sadece Balıkesir yöresine ait danaların butlarından özenle seçilerek ve 72 saat marinasyon edilerek hazırlandığını vurgularken, aşçı Okutucu ise Antep yöresine ait olan Beyran çorbasının restoranın vazgeçilmez başlangıç lezzetleri arasına gireceğinin altını çizdi. Özellikle dönerin tadını merak eden konuklar, haftanın her günü saat: 11:30'dan itibaren akşamın geç saatlerine kadar bu eşsiz lezzeti keşfetme imkanı bulacak.

"Dönerin Efendisi"   Güven Adıgüzel   Ayhan Akbudak   Erhan Akbudak   Süleyman Çalıkoğlu   Meral-Hasan Kosif   Monik İpekel   Suzan Şen   Nail Yiğittaş   Serap Tibuk   Serap Sarı   Nuray-Okan Fenercioğlu   Arzu Kunt   İpek Toplusoy   Neşe Gönül   Ebru Uygun   Emre Ertürk   Ali Şentürk   Şenol İpek   Saruhan Hünel   Aslı Hünel   Savaş Yurtsever   Sevim Koç   Sibel Tan   Süleyman Orakçıoğlu