Doğal Terapi Markası Dalliance Savon Harvey Nichols’ta…

Doğadaki her bitkinin insan sağlığına olan etkisini araştırarak en doğru özleri bir araya getiren aromaterapi markası Dalliance Savon, Harvey Nichols Kanyon’da tanıtıldı.

Markanın kurucusu Özge Günaydın ev sahipliğinde gerçekleşen davete, Demet Sabancı Çetindoğan, Melda Aksu, Işıl Reçber, Didem Çapa, Nida Bulut, Esra İnceefe, Nermin Aşçıoğlu, Nadire Tanes, Ece Mizrahi, Hüsna Uğurlu katılım gösterdi.

Sabun yapmayı sanata dönüştüren Dalliance Savon’un yaratıcısı Özge Günaydın, sanatın dönüştürücü ve iyileştirici gücünü 2015 yılında geçirdiği meme kanseri ile fark ettiğini ve aromalarıyla stresi azaltan limondan, hafızayı ve odaklanmayı arttıran tarçına kadar doğanın sunduğu mucizeleri sanatsal bir yorumla insanlarla buluşturmak istediğini söyledi.

Sabun dışında kokulu taşlar ve dekoratif mumlar da üreten Dalliance Savon; Portakal-Tarçın, Karanfil-Biberiye, Gül-Defne ve Lavanta olmak üzere dört çeşit aroma sunuyor.

Dalliance Savon   Demet Sabancı Çetindoğan   Melda Aksu   Işıl Reçber   Didem Çapa   Nida Bulut   Esra İnceefe   Selin Bozkurt   Nermin Aşçıoğlu   Nadire Tanes   Ece Mizrahi   Hüsna Uğurlu