Dj Irini Michopoulou Must’a Geliyor…

Yılın merakla beklenen partisi için geri sayım başladı. Şehrin buluşma noktası MUST, “Be Very Special”ın katkılarıyla, 24 Nisan Çarşamba gecesi ünlü Yunan Dj Irini Michopoulou’yu ağırlıyor.

Atina’nın en iyi, dünyanın ise en iyi 50 kokteyl barı listesinde peşpeşe ilk 10’a girmeyi başaran The Clumsies’ın kıdemli Dj’lerinden Michopoulou; break, Afro house, Afrobeat, disco house ve old school house tarzlarını en iyi şekilde harmanlayarak müziği bambaşka boyutlara taşıyor. Yetenekli Dj Irini Michopoulou ile iyi yemek ve kaliteli müziğin adresi MUST’da gerçekleşecek bu özel partiyi sakın kaçırmayın. 

İstanbul’un en popüler mekanlarından MUST, merakla beklenen “bahara merhaba” partilerine kaldığı yerden devam ediyor. 24 Nisan Çarşamba gecesi, “Be Very Special”ın katkılarılarıyla gerçekleşecek özel gecede ünlü Yunan Dj Irini Michopoulou setin başına geçecek. Dj’liğin yanı sıra çektiği portre fotoğraflarıyla da Avrupa’da ünlenen yetenekli müzisyen; break, Afro house, Afrobeat, disco house ve old school house tınılarını kendine özgü harmanlayarak, müziği bambaşka boyutlara taşıyor.

 

must