Diziler seyircileri üzdü

Yeni sezonda beklenen reytingi alamayan diziler için final kararı alındı.

 

 

İşte yeni sezonda beklenen reytingi alamayıp final yapacak olan o diziler:

 

Sevda'nın Bahçesi

Başrolünü Sibel Can ve Emre Kınay’ın paylaştığı “Sevda’nın Bahçesi” dizisi için final kararı verildi. Yeni sezona büyük umutla başlayan ve yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği dizinin ömrü sadece 4 bölüm sürdü. 7 Ekim’de yayınlanan dizisin 3. Bölümünde reytinlerin düşmesi sonucu final kararı aldığı iddia edildi.

 

Ateşböceği

Yaz dizisi olarak başlayan Ateşböceği’de 17. Bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek. Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in paylaştığı dizi yaz ayında iyi reytng oranları yakalamıştı lakin yeni sezona iddialı yapımların ekrana gelmesiye reyting kaybına uğradı. Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği ve yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin final bölümü 25 Ekim’de yayınlanacak.

 No:309

Başrollerini Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın paylaştığı “No:309” dizisi de final yolunda olan dizilerden biri oldu. Bu sezon reytingleri düşen dizinin 13 bölüm garantisi olduğu biliyordu. Fakat kanal 62. Bölümü seyirciyle buluşan dizinin 65. bölümünde final yapmasına karar verdi.

 

Diziler seyircileri üzdü   Ateşböceği   Sevda'nın Bahçesi   No:309   Final   Diziler yeni sezonda olmayacak   Ateşböceği bitiyor mu   Ateşböceği final bölümü ne zaman   Sevda'nın bahçesi bitiyor mu   Sevda'nın bahçesi final bölümü ne zaman   No:309 bitiyor mu   No:309 final bölümü ne zaman