Diyaliz Hastaları yararına özel gece...

Türk Böbrek Vakfı Diyaliz Hastaları yararına, eskiyen hemodiyaliz cihazlarının yenilenmesi amacıyla Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk, TBV Yönetim Kurulu Üyesi Seval Ermiş ve Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Sosyal Komite üyelerinin ev sahipliğinde, Fairmont Quasar Otel’de gerçekleştirilen davete çok sayıda davetli katıldı. Düzenlenen davette Özlem Yıldız’ın Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk’i sahne davet ederken “Timur amcayı sahneye almak istiyorum.” Demesi tüm salonda kahkahalara neden oldu.

Ayta Sözeri’nin sahne aldığı geceye; Aylin Yılmaz, Hayat Cengiz, Esin Demirören, Sevil Aslan, Öznur Yakın, Fatih Ürek, Selda Topal, Figen – Hayati Babaoğlu, Zülal Tatlıcı,Selvi Serttaş, Özlem Yıldız  ve Ayşe Azizoğlu gibi çok sayıda isim katıldı.

Özlem Yıldan’dan Timur Amca Gafı…

Gül Ergi’nin desteği ile düzenlenen geceye misafir olarak katılan Özlem Yıldız, açılış konuşmasını yapmak üzere vakıf Başkanı Timur Erk’i davet ederken “Timur Erk demek istemiyorum, Timur amcayı sahneye almak istiyorum diyerek salonda kahkahalara neden oldu. - Amca değil, abi - uyarısı alıyorum sürekli, biraz kendisini kızdırmak istedim diyen Yıldız’a Erk’in cevabı ise “Özlem çok eski bir arkadaşımın evladı, benim kızdığımı bildiği için bunu söyledi ama insan evladına kızamaz” diyerek Yıldız’a teşekkür etti.

Geceye katkı sağlayanların teşekkür plaketlerinin verildiği davette, Ayta Sözeri’nin sahne performansı izleyenleri hayran bıraktı.

Diyaliz Hastaları yararına davet   Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk   Fairmont Quasar Otel   TBV Yönetim Kurulu Üyesi Seval Ermiş   Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Sosyal Komite