Diva Kartal'ı Salladı

Usta yorumcu Bülent Ersoy, önceki akşam Jolly Joker Kartal İstmarina'da sahne aldı. Performans öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ersoy, şık giyimi ile yine dikkat çekerken "Bugün yine çok güzelim." diyerek meşhur kahkahasını attı.

Mekanı tıklım tıklım dolduran Diva, gazetecilerin ''Sizce kıskanılıyor musunuz?'' sorusuna ise "Bazıları kendi aralarında kavga ediyor, beni kıskanan yok. Ben ayrı bir yerdeyim, ancak hepsini çok severim. Seda, Sibel, Ebru, Muazzez vs, onlar dostlarım" dedi.

  Caner Erkin, Şükran Ovalı, Hadise gibi isimlerin yanı sıra kendisininde dahil olduğu ve 2000 çocuğun eğitim masrafını karşılayan sosyal sorumluluk projesi hakkında da konuşan Diva, "Bunlar konuşulmaz, çünkü çok ayıp olur. Ben kürkleri giyerken, her türlü lükse sahip olurken oradaki çocuklar üşüyor. O yavrularım üşürse, benimde üşümem lazım. Ne yapmamız gerekirse yaparız, ücreti önemli bile değil. Onlar okusun, ben eğitime çok önem veriyorum, askere ve okumaya azamiyetle çok önem veriyorum" dedi. 

Tarkan'dan aldığı parçaya klip çekeceğini belirten Diva, "İnşallah yakın zamanda çekimlere başlayacağız, bugün yarın derken 1 yıl geçti" dedi. Yakın zamanda da yurt dışı turnesine çıkacağını belirten ve ilk durak olarak Avusturalya'ya gidecek olan Diva, "17 saat uçacağım, bir hap atar uyurum. İlk gittiğim zaman rahmetli Oya Aydoğan hap vermişti, baygın gitmişim gözümü Malezyeda açtım" diyerek kahkaha attı.

Röportajın ardından sahneye geçerek kendisini bekleyen müzikseverleri muhteşem yorumu ve şarkıları ile selamlayan Bülent Ersoy, yaklaşık iki saatlik konseri sonunda dinleyicisinden tam not almayı başardı.

bülen ersoy   muazzez abacı   jolly joker   kartal   istmarina   sibel can   ebru gündeş   seda sayan   diva