Didem Soydan’dan Filtresiz Aşk Mesajı…

Aşkta cesur, iddialı ve filtresiz olmayı tercih eden MX markası Didem Soydan ile gerçekleşen moda çekiminde; ‘sadece ‘insan’a odaklanmayı hedefliyor. Objektif karşısına geçen güzel manken, filtresiz ve cesur pozlarıyla her zamanki gibi büyük beğeni topladı.

Didem Soydan’ın ikonik ve özgür tarzıyla bir bütünlük oluşturan Türk markası MX; yeni jenerasyonu cezbeden ürün seçkisiyle 14 Şubat’ı sınırsız sevgiyle kucaklıyor. Bütün farklılıkları bir kenara bırakıp kendini keşfetmek isteyenlerin hikayelerinden ilham alan, yaratıcı MX dünyası ilk koleksiyonuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Cesur ve iddialı bir sloganla yola çıkan MX tasarımları, yeni dünya düzenine ışık tutan bir hediye arayışında olanlara ve ‘sadece ‘insan ’a odaklanmayı seçenlere benzersiz alternatifler sunuyor. MX, yeni nesil moda anlayışını benimseyen, ortak insani değerlere, insan DNA’sına, ortak kromozoma odakla doğumunu gerçekleştiren bir marka... Sloganı; ‘geleceğin ve kalitenin cinsiyeti yoktur’. Birçok endüstride olduğu gibi moda endüstrisinin de cinsiyetçi tavrına son vermesi gerektiği bir dünya düzeninde kendi topluluğunu oluşturmak istiyor MX... Sadece kadın-erkek ayrımını değil, feminen, maskülen, unisex gibi sıfatları da ortadan kaldıran, toplumsal cinsiyet rollerinin, bütün ötekileştirmelerin karşısında durmayı hedefliyor.

‘İnsanlık Moda Olacak’’ diyecek kadar cesur ve kalıpları sığmayan bir hediye arayışında olanlar, MX’in filtresiz dünyasını keşfetmek için www.mxclan.com u ziyaret edebilir, ilham veren dünyasının bir parçası olmak için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Didem Soydan’dan Filtresiz Aşk Mesajı   Didem Soydan   MX markası