Demet Sabancı Çetindoğan'dan Başarım Sensin Derneği'ne Destek...

Maddi olarak fırsat eşitsizliği yaşayan başarılı üniversite öğrencilerine destek sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren Başarım Sensin Derneği'ne İş İnsanı Demet Sabancı Çetindoğan'dan anlamlı bir destek geldi.

 

Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle tanınan iş insanı Demet Sabancı Çetindoğan'ın yeni girişimi "Shopstarwomen.com" üzerinden seçilen bazı ürünlerin satış geliri Başarım Sensin Derneği'nin eğitim fonuna aktarılacak.

Başarım Sensin Derneği, 2013 yılında kurulduğu günden bu yana firsat eşitsizliği yaşayan başarılı üniversite öğrencilerine çeşitli alanlarda destekler sağlıyor. Her yıl bu anlamda farklı etkinlikler düzenleyen dernek, pandemi nedeniyle içinde bulunduğumuz bu zorlu günlerde eğitim fonuna kaynak sağlamak amacıyla yeni bir online projeye daha imza atıyor. İş İnsanı Demet Sabancı Çetindoğan'ın yeni girişimi "Shopstarwomen.com" üzerinden seçilen bazı ürünlerin 1-10 Mart tarihleri arasındaki satış geliri Başarım Sensin Derneği'nin eğitim fonuna aktarılacak. Şule Argüder'in başkanlığını yürütmekte olduğu Başarım Sensin Derneği'nin geliştirdiği eğitim fonu ile Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp ve Çapa Tıp Fakültesi'ndeki başarılı ancak firsat eşitsizliği yaşayan öğrencilere burs imkanı sağlanacak.

Demet Sabancı Çetindoğan'dan Başarım Sensin Derneği'ne Destek   Demet Sabancı Çetindoğan   Şule Argüder   Başarım Sensin Derneği