Deha Bilimlier'den İlginç İtiraf

Ünlü sanatçı Deha Bilimlier geçtiğimiz gece Maslak 1453 Çukur Club’ta sahne aldı. Performansı ile büyük beğeni toplayan başarılı sanatçı, yaklaşık dört saat sahnede kalarak muhteşem bir geceye imza attı.

Sahnesinin açılışını ‘Tanrım’ şarkısı ile yapan Deha Bilimlier, daha sonra Ahmet Kaya’nın sevilen şarkılarından ‘Kum Gibi’ , ‘Ağladıkça’ ,‘Kendine İyi Bak’ gibi eserleri, mekanı dolduran müzikseverler için seslendirdi. Ünlü sanatçı şarkılarını söylediği sırada kendisine eşlik etmeye çalışan Yunan misafirlerini fark edince ilginç bir gafa imza attı. Bilimlier “Ben de Yunanca'yı iyi konuştuğum dönemlerde güzel hanımefendiler tavlıyordum.” diyerek mekanda soğuk rüzgarlar estirdi. Başarılı sanatçı daha sonra durumu toparlayarak kendisini izlemeye gelen eşi Aslı Bilimlier için, Ebru Gündeş’in parçalarından ‘Unutma Sakın’ şarkısını seslendirdi.

 

Konser sonralarına doğru Ankara havaları ile eğlencenin ritmini yükselterek müzikseverlerin coşkusunu ikiye katlayan Deha Bilimlier ” Bu gece sizi bir yere bırakmam. Sabahın ilk ışığına kadar beraber eğleneceğiz” dedi.

 

deha bilimlier   çukur   maslak   1453