Damat-Tween’den KKTC'ye Yeni Mağaza…

Damat, Tween ve D’S Damat markaları ile dünya moda perakendesindeki büyümesini ışık hızıyla sürdüren Orka Holding, Aralık ayında mağaza açtığı ülkelere KKTC’yi de ekledi. Holding, başkent Lefkoşa’daki Damat-Tween Flagship ile KKTC’deki üçüncü ve en büyük mağazasını açtı. Başkentin en popüler caddesi Dereboyu’nda yer alan Damat- Tween Flagship, aynı zamanda ülkenin de en güzel mağazası olarak niteleniyor.

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, “Lefkoşa ile yurtdışındaki mağaza sayımız 180’e, toplam mağaza sayımızda 395’e ulaştı. 2019 yılında ana hedef pazarımız İtalya’da daha da büyüyecek ve çok yakında Roma ve Floransa ile birlikte satış noktalarımızı 30’a çıkaracağız. Bizim için gün, Avustralya’da başlayıp, Güney Amerika’da bitiyor. Üzerinde güneş batmayan bir marka olarak; Çin, Amerika, Kanada ve Hindistan’ı da yeni hedef pazarlar olarak belirledik” diye konuştu.  

Damat-Tween Flagship mağazasının açılışına, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Orka Holding Eş Başkanı Halidun Orakçıoğlu ve Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Koordinatör Osman Arar katıldı.

Açılışta konuşan Süleyman Orakçıoğlu “Bölgesinin turizm ve eğitim alanında en önemli merkezlerinden olan KKTC, göz ardı edilemeyecek bir pazar potansiyeline sahip. Gerek buradaki halkın gerekse turistlerin markalarımıza gösterdiği yoğun ilgi, bizi Flagship mağazamızı açmaya teşvik etti. KKTC’nin geleceğine inancımız tam” dedi.

 

damat   tween   kktc   Süleyman Orakçıoğlu