Dalmaz Center'da Serdar Ortaç Gecesi...

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç önceki gece Etiler Dalmaz Center'da sahne aldı. Muhteşem bir performansa imza atan Ortaç geçmişten günümüze parçalar seslendirerek, izleyenlere nostalji yaşattı.

"Sana Değmez" parçasıyla kendisini dinlemeye gelenleri selamlayan Serdar Ortaç sevilen şarkılarını da art arda seslendirdi. Şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet de eden Serdar Ortaç elinden telefonu düşürmeyen kadınlara sitem ederek "İnstagram olmasa kadınlar ne yapardı acaba. Kadınlar süslenecek, güzel güzel giyinecekler ve el aleme gösteremeyecekler. Kocana göster abi, instagramda ne yapıyorsun. Benim ki de öyleydi. Allah'tan boşandıktan şimdi dert etmiyorum." diyerek konserine devam etti. Ses performansının yanında sahne şovuyla da alkış alan Ortaç izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. "Karabiberim" şarkısını önce kendi stiliyle söyleyen başarılı şarkıcı, daha sonrasında ise rap versiyonunu söyleyerek misafirlerden tam not aldı.

Sürpriz Gelin Adayını Sır Gibi Sakladı...

Öte yandan sağlığını soran misafirlere, ''Gördüğünüz gibi turp gibiyim. Hatta o kadar iyiyim ki, yakında karşınıza sürpriz bir gelin adayı ile çıkabilirim. Hatta kendisi de şu an burada, fakat kim olduğunu bu gece açıklamayacağım. O kendini biliyor.'' diyerek sürpriz bir evlilik mesajı verdi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Serdar Ortaç alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde sahneden ayrıldı.

Dalmaz Center'da Serdar Ortaç Gecesi   Serdar Ortaç   Etiler Dalmaz Center