Corporate Weekend İle Eğlencenin Keyfine Varın...

Türkiye’nin kurumsal profesyonellerini eğlendiren ilk ve tek festivali Corporate Weekend için geri sayım başladı. 14-17 Şubat tarihlerinde Uludağ’da bu yıl 8’incisi gerçekleşecek olan Corporate Weekend, Whiz Experience Designers organizasyonuyla misafirlerine yine unutulmaz bir hafta sonu yaşatmaya hazırlanıyor.

Kış sporlarıyla rafine eğlenceyi bir araya getiren bu özel festival, bu sene de klasik kayak tatilinin çok ötesinde, benzersiz bir dağ deneyimi vadediyor.14-17 Şubat (Perşembe - Pazar) ve 15-17 Şubat (Cuma - Pazar) seçenekleriyle katılım gösterilebilecek olan festival, şehir hayatı ve yoğun iş temposundan uzaklaşarak karlar üzerinde muhteşem bir hafta sonu geçirme fırsatı sunacak.

 

İstanbul gece hayatında eğlencenin nabzını tutan isimler hep birlikte Corporate Weekend için Uludağ’a çıkacak. Alya, Bengü Beker, Baran Bayraktar ve Deniz Sipahi canlı performanslarıyla eğlenceyi bu özel kitle için zirveye taşıyacak. 14 Şubat’ta ise Hande Subaşı aşk şarkılarıyla unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşatacak. Gün boyu kayak keyfi sonrası efsaneleşen after-ski partilerini ise DJ David Şaboy, DJ Doğuş Çabakçor ve perküsyonda Tai ateşleyecek.

 

Corporate Weekend   Whiz Experience Designers   Alya   Bengü Beker   Baran Bayraktar