ÇOGEL’den Boğaza Karşı Kahvaltı…

Çocuk ve Gelecek Derneği (ÇOGEL) Boğazın harika manzarası eşliğinde, nefis bir kahvaltı sunumuyla, konusunda uzman tarihçi Dr. Salim Aydın'ın rehberliği ve canlı müzik eşliğinde İş, siyaset ve cemiyet hayatından misafirleri ile beraber çocukların geleceğine destek olmak amaçlı Erguvan Gezisi gerçekleştirdi.

Akademi, iş dünyası, medya, kurumsal yönetim gibi farklı alanlardan gelen kurucular, dezavantajlı çocukların öncelikle “Mutlu Çocuklar” olarak geleceğe güvenle taşınması için güçlerini birleştirdi. ÇOGEL’ e ulaşan her çocuğa, özel destek stratejisi geliştirerek ve planlama yaparak, toplumsal duyarlılık oluşturma hedefi ile gerekli çalışmalarını Erguvan Gezisinde misafirleri ile paylaşan dernek başkanı Elif Esen ve yönetim kurulu bu özel güne ev sahipliği yaptılar.

Elif Esen yaptığı konuşmada;ÇOGEL olarak mutlu çocukların, mutlu bir gelecek için bugünden parlayan yıldızlar olduğu inancıyla çıktığımız bu yolda, her geçen gün büyüyerek emin adımlarla ilerliyoruz dedi.

Yönetim Kurulu Üyesi Ezra Çetin’in de ev sahipliği yaptığı gezide Melis Aygen, Milletvekili Özlem Zengin, Tuba Çetin, Sedef Çalarkan, ressam Şeyda Cesur, Sevda Güner gibi isimlerin katıldığı davette İstanbul Boğazında Roma’dan bugüne Erguvan tarihi ve efsaneleri paylaşıldı.

ÇOGEL’den Boğaza Karşı Kahvaltı   ÇOGEL