Çocukların yeni tatil rotası ‘’Olimpos’un Korsanları’’ Su Parkı Amara Dolce Vita’da!

Antalya’nın en gözde otellerine sahip Kilit Hospitality Group (KHG) işletmesindeki Amara Dolce Vita Luxury otele çocuk ve yetişkinlere özel Mega Aquapark kuruldu. “Olimpos’un Korsanları” adı verilen Aqupark’ta çocuklar, yaz tatilinin keyfini doyasıya yaşayacak.

Adını bölgede bulunan mitolojik Olimpos dağından esinlenen ve çocuklara aileleri ile birlikte muhteşem bir doğa içerisinde lüks bir tatil imkânının yanında sınırsız eğlenceler sunacak olan Olimpos’un Korsanları mega Aquapark farklı temasıyla da dikkat çekiyor.

 

Çocukları hem eğlendiren hem de hayal dünyalarını genişletmeye yönelik tasarlanan Olimpos’un Korsanları adlı Mega Aquapark’ta yer alan su kaydıraklarında korsan ve deniz figürleri kullanıldı.

 

Aquapark’ta toplam 4000 metrekarelik aktivite alanı içinde ana havuz alanı dışında, çeşitli su oyunlarının olduğu  “Splash Zone”, yalnızca 1-4 yaşında olan minik misafirler için özel tasarlanan “Baby Pool”, yiyecek-içecek köşeleri ve Mini Club aktiviteleri de yer alıyor.

Çocukların yeni tatil rotası ‘’Olimpos’un Korsanları’’ Su Parkı Amara Dolce Vita’da   Antalya   Aqupark   Mega Aquapark   Olimpos   Amara Dolce Vita Luxury   Kilit Hospitality Group