Cevat-Handan Kaya Çiftinin Mutlu Günü...

Fehmi-Havva Kaya çifti oğulları iş insanı Cevat Kaya ile Şengül-Mehmet Turan çiftinin kızları Handan Turan önceki gün İstanbul'daki Florya Sosyal tesislerinde nikah kıydılar. Handan-Cevat Kaya çifti uzun süredir devam eden aile dostluklarını evlilik ile birleştirdiler.

Nikah törenine çiftin yakın akrabaları ve dostlarından oluşan yüz davetli katılırken, sosyal mesafe kuralları harfiyen uygulandı. Çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıyarken çiftin şahitleri ise Meral Akşener, Dilek İmamoğlu, Canan Kaftancıoğlu, Mümin Nuhoğlu, İsmail Kobya, Şevket Kobya gerçekleştirdi. Çiftin evlilik cüzdanlarını İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener "Ömür boyu bir yastıkta kocayın" sözleriyle takdim etti. Gelin ve damat özel dikim gelinlik ve damatlık giyerken balayını pandemi sonrası gerçekleştireceklerini belirttiler.

Cevat-Handan Kaya Çiftinin Mutlu Günü   Cevat Kaya   Handan Kaya   Meral Akşener   Dilek İmamoğlu   Canan Kaftancıoğlu   Mümin Nuhoğlu   İsmail Kobya   Şevket Kobya