Cemiyetin Sevilen İsimleri Finlandiya’da…

Ünlülerin diş hekimi Emek Külür, cemiyet hayatının ünlü hanımlarından Berna Çebi, Demet Hanif ve Arzu Sabancı, Saffet Emre Tonguç’un rehberliğinde Finlandiya’ya tatile gittiler.

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden diş hekimi Emek Külür, Berna Çebi, Demet Hanif ve Arzu Sabancı, Saffet Emre Tonguç’un rehberliğinde Finlandiya’ya tatile gittiler. Hep birlikte unutulmaz bir tatil yapan, karlarda yuvarlanan ve kuzey ışıklarını izleyerek unutulmaz bir tatili deneyimleyen ünlüler sosyal medyadan bu anları yayınlamayı da ihmal etmedi. Emek Külür “Lapland Finland Laponya türkçesi  Kuzey ışıkları” notunu düşerken, Arzu Sabancı “Finlandiya'nın kuzey kutup bölgesine en yakın yerinin adı Laponya. Burada -35 derece normal karşılanıyormuş. Kuzey ışıkları, ren geyikleri, husky köpekleriyle meşhur bir yer. THY direkt uçuş yok, Helsinki’ye sonra Rovaniemi’ye uçuyorsunuz ve 4,5 saat sonra kuzey kutup dairesine ulaşıyorsunuz.” notuyla takipçilerini bilgilendirmeyi ihmal etmedi.

Cemiyetin Sevilen İsimleri Finlandiya’da   Emek Külür   Demet Hanif   Berna Çebi   Arzu Sabancı   Saffet Emre Tonguç   Finlandiya