Cemiyet Ve İş Dünyası Görkemli Düğünde Bir Araya Geldi…

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören'in kızı Yelda Demirören ile Turkuvaz Medya Grubu’nun en büyük hissedarı merhum iş adamı Hasan Kalyoncu'nun oğlu Haluk Kalyoncu, Çırağan Sarayı'nda unutulmaz bir düğünle hayatlarını birleştirdiler. Bu görkemli düğün töreninde çiftin şahitliğini Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Hanımefendi yaptı. Düğünde iş ve cemiyet dünyasının tanınmış isimleri de yer alarak bu mutluluğa ortak oldular.

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören'in kızı Yelda Demirören ile Turkuvaz Medya Grubu’nun en büyük hissedarı merhum iş adamı Hasan Kalyoncu'nun oğlu Haluk Kalyoncu, Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdiler. Cemiyet ve iş dünyasından Fatoş Altınbaş-Emir Sarıgül, Yasemin Özilhan, Fulya Nayman, Ayşegül Toplusoy, Siren Ertan, Zeynep Yılmaz ve Aydın Ayaydın’ın da aralarında bulunduğu ünlü isimlerde düğünde yer alarak genç çiftin mutluluğuna ortak oldular.

Fatoş Altınbaş-Emir Sarıgül   Yasemin Özilhan   Fulya Nayman   Ayşegül Toplusoy   Siren Ertan   Zeynep Yılmaz   aydın ayaydın   yelda demirören   haluk kalyoncu   yıldırım demirören