Cemiyet hayatını buluşturan özel gece

Guess Jeans 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nun yüzü, Amerikalı ünlü oyuncu ve sosyal medya yıldızı Amanda Cerny, Türkiye’nin ünlü isimlerini GUESS’in global kampanyasının lansmanını kutlamak için 20 Eylül’de Ulus 29’da düzenlenen özel geceye davet etti.

Şık bir kokteyl ve ardından lezzetli bir akşam yemeğiyle devam eden geceye Amanda Cerny’nin sempatik tavırları ve içten karşılaması damga vurdu. Amanda Cerny, “Türkiye, benimle birlikte büyüyen ve yıllar boyunca bana destek olan sadık ve güçlü bir hayran kitlesine sahip.Bu yüzden de global GUESS kampanyasının tanıtımı için dikkatleri Türkiye'ye çekmeye karar verdim!”ifadelerini kullandı.

 

Irmak Atuk, Aslı Bekiroğlu, Gizem Sabancı, Müjde Uzman, Ayşe Kucuroğlu, Yasmin Erbil, Öykü Çelik, Larissa Gacemer, Sema Öztürk, Gizem Barlak, Çiğdem Kayalı, Benan Terzioğlu, Yasemin Şefkatli, Gülnur Güneş gibi bir çok ünlü isim ve sosyal medya fenomeni Amanda Cerny ile özel gecede buluştu. 

Irmak Atuk   Aslı Bekiroğlu   Gizem Sabancı   Müjde Uzman   Ayşe Kucuroğlu   Yasmin Erbil   Öykü Çelik   Larissa Gacemer   Sema Öztürk   Gizem Barlak   Çiğdem Kayalı   Benan Terzioğlu   Yasemin Şefkatli   Gülnur Güneş   amanda cerny   türkiyede