Cemiyet En Moda Davette Buluştu

Mert Aslan’ın küratörlüğünde moda ve aksesuar tasarımlarından seçkilerin görücüye çıktığı davete cemiyet ve ünlüler dünyasından Burcu Esmersoy, Ebru Akel Sancak, Başak Sayan, Heves Ekinci, Arzu Atabarut, Nazlı Keçili, Burcu Hanif, Aslı Bayraktaroğlu, Zeynep Özyılmazel, Berna Sağlam Naimoğlu, Funda Gündoğdu, Jale Balcı, Zafer Kozanoğlu, Pınar Hotiç, Aytül Ayke Fıratoğlu, Gonca Bagana gibi isimler katıldı.

Ünlü stil danışmanı ve moda dünyasının deneyimli ismi Mert Aslan, Sevgililer Günü konseptli keyifli bir davete ev sahipliği yaptı. Raffles Hotel Istanbul Zorlu Center’da Garanti Bankası’nın en prestijli kredi kartı American Express Card ve TAV Passaport’un seçkin misafirleri için gerçekleşen davette, Mert Aslan sezonda en beğendiği markaları bir araya toplayarak, yeni sezon stili ve Sevgililer Günü öncesi hediye ve giyim konusunda tüyolar verdi.  

 

Karma sanat galerilerindeki küratörler gibi modaya yön veren markalara küratörlük yaparak, yeni trendleri, konsept markaları ve seçkin Türk tasarımcıları bir araya getirerek sektöre önemli bir hizmet sunan Mert Aslan, kendi sunumuyla Sevgililer Günü’ne yakın herkesi kendini sevmeye davet etti.

 

Burcu Esmersoy   Ebru Akel Sancak   Başak Sayan   Heves Ekinci   Arzu Atabarut   Nazlı Keçili   Burcu Hanif   Aslı Bayraktaroğlu   Zeynep Özyılmazel   Berna Sağlam Naimoğlu   Funda Gündoğdu   Jale Balcı   Zafer Kozanoğlu   Pınar Hotiç   Aytül Ayke Fıratoğlu   Gonca Bagana   mert aslan