Cannes'da ''Solo'' rüzgarı

Türkiye'de gelecek hafta vizyona girecek olan ''Solo: A Star Wars Story'' adlı Yıldız Savaşları evreninde geçen filmin Cannes prömiyeri dün gece yapıldı. Filmin oyuncularının tam kadro katıldığı gösterime Yıldız Savaşları'nın efsanevi karakteri Chewbecca da katıldı.

Türkiye'de 25 Mayıs'da vizyona girecek olan ''Solo: A Star Wars Story'' adlı Yıldız Savaşları evreninde geçen filmin Cannes galası dün gece yapıldı. Yıldız Savaşları'nın ilk karakterlerinden Han Solo'nun öyküsünün anlatıldığı filmin galası festivalin en çok ilgi çeken etkinliği oldu. 

Geceye yönetmen Ron Howard yanı sıra oyunculardan Alden Ehrenreich, Donald Glover, Emilia Clarke, Woody Harrelson, Manal Issa, Thandie Newton ve Joonas Suotamo’nun katılımıyla gerçekleşti. Serinin Efsanevi karakteri Chewbecca da oyuncularla birlikte kırmızı halıda yürüdü. Fotoğraf çekimlerinde Stormtroopers ekibi de yer aldı.

Cannes Film Festivali'nde gösterilen 3. Star Wars filmi olan ''Solo: A Star Wars Story'' prömiyerine katılan diğer bir ünlü sima is John Travolta oldu. Travolta geceye eşi Kelly Preston ve çocukları ile katıldı.

 

star wars   yıldız savaşları   Solo: A Star Wars Story'   cannes   han solo   emilia clarke   chewbecca