Canlı müziğe Bizbize Fasıl'da doyacaksınız

Bundan tam 17 yıl önce, Caddebostan'da ilk şubesini açan ve açıldığı günden beri misafirlerine tadına doyulmaz bir eğlence deneyimi yaşatan BİZBİZE FASIL, yeni sezonun açılmasıyla birlikte Ataşehir şubesinde yeniden misafirlerini ağırlamaya başladı.


BİZBİZE FASIL Ataşehir şubesi; yeni sezona çok daha eğlenceli, lezzetli, renkli ve iddialı bir giriş yaptı. Ataşehir Mozaik Çarşı içerisinde bulunan BİZBİZE FASIL, samimi ve ferah dekorasyonu ile kapıdan girdiğiniz ilk andan itibaren, sizlere farklı bir dünyanın kapılarını açıyor. Eğlencenin ritminin her an artarak devam ettiği BİZBİZE FASIL'da keyif dolu anlara hazır olun.

 

Haftanın 7 günü hizmet veren mekan, misafirlerine unutulmaz bir canlı müzik deneyimi yaşatıyor. İstanbul'un stresine ve yorucu temposuna kısa bir ara vermek isteyenler için harika bir seçenek olan BİZBİZE FASIL'da, masanıza oturduğunuz andan itibaren canlı müzik keyfini yaşamaya başlıyorsunuz. Siz sofranıza gelen lezzetlerin tadını çıkarırken hafif hafif başlıyor canlı müzik. Yemeğinizin ilk lokmalarına Türk Sanat Müziği'nin narin ritimleri eşlik ediyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise müziğin ritmi yavaş yavaş artmaya başlıyor ve eğlence doruklara çıkıyor.

 

 

Bizbize Fasıl Ataşehir   Bizbize Fasıl Caddebostan   Bizbize Fasıl