Büyük Acenteler Toplantısı Gerçekleşti…

Jolly Tur, gelenekselleştirdiği “Büyük Acenteler Toplantısı”nı gerçekleştirdi. Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, Jolly Tur Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Figen Erkan ve tüm departman müdürlerinin ev sahipliğinde Limak Cyprus Deluxe Otel’de 3 gün süren büyük buluşmaya Türkiye’nin her noktasından toplamda 300’e yakın acente katıldı.

Jolly Tur’un büyük ailesi, 2018 performansını birlikte kutlarken düzenlenen törenle tüm acentelere teşekkür plaketleri takdim edildi ve bütün acentelerin belirlenen 2019 hedeflerine ulaşım konusunda büyük bir motivasyon içinde olduğu gözlemlendi. Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, 2019’da hedeflerinin daha büyük olduğunu paylaşırken 2019 planlarının yarattığı büyük heyecan ve motivasyona da dikkat çekti. Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış acentelerin bu başarı tablosunun mimarları arasında yer aldıklarını da vurgulayan Vardar, 2019’da da her yıl olduğu gibi başarı grafiğini daha da yükselteceklerini ve yenilenmenin gücüyle büyümeye devam edeceklerini dile getirdi.

2018 yılı değerlendirmesinin yapıldığı, gerçekleşen hedeflerin ve elde edilen başarıların, iki dalda ödül kazanılan QM Ödülleri ile Altın Marka Ödülleri’nin de ekipçe kutlandığı bir etkinlik gerçekleşti. Tüm acentelerin ve Jolly çalışanlarının katıldığı coşkulu gala gecesine ise, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Turizm ve Çevre Bakanı Sayın Fikri Ataoğlu da katıldı ve kendisine Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Gecede, Mete Vardar yakın dostu Limak Otelleri Genel Koordinatörü ve Limak Holding Turizm Grubu Başkanı Kaan Kavaloğlu’na da turizme katkıları ve bu özel organizasyona verdikleri destekten ötürü plaket vererek teşekkürlerini sundu.

 

mert vardar   mete vardar   jolly   tur