Burak Özçivit’ten Yeni Reklam Serisi…

Burak Özçivit, kumaşında teknoloji olan Altınyıldız Classics için 3 yeni reklam filmi ile kamera karşısına geçti. Gündelik hayatın tatsız sürprizlerine hazırlıklı olmanın önemine dikkat çeken filmler, kullanılan efektler ve Burak Özçivit’in performansı ile dikkat çekiyor.

 

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, Burak Özçivit ile birlikteliğine ikinci yılında da devam ediyor. Yetenekli aktörün rol aldığı yeni reklam filmi serisi, Altınyıldız Classics’in teknolojisiyle hayatı kolaylaştıran ürünlerine odaklanıyor.

Burak Özçivit ile işbirliğini ikinci yılında da sürdürmekten mutluluk duyduklarını belirten BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif, “Marka yüzümüzü belirleme aşamasında 1 yıla yakın süren bir araştırma yaptık ve ardından geçtiğimiz sezon araştırmalarda ilk sırada yer alan Burak Özçivit ile çalışmaya başladık. Bizim için oldukça başarılı geçen ilk yıl satışlarımızda yaklaşık yüzde 40’lık bir artış elde ettik. Bu başarı elbette Burak ile uyumlu çalışmamızın, onun bizim değerlerimizi paylaşmasının bir sonucu. Yeni reklam filmimizle birlikte bu başarıları daha da ileri taşıyacağımıza inanıyoruz” dedi.

burak özçivit   fahriye evcen   altın yıldız   karan özçivit