Bülent Ersoy Ve Fatih Ürek Günay'ı Salladı...

Türk Sanat Müziğinin ''Diva''sı Bülent Ersoy ve ünlü şarkıcı Fatih Ürek, önceki gün BVS Group Bünyesinde yer alan Günay Restaurant’ta sahne aldılar.

Gençlik İksirini İlk Olarak Hayranlarıyla Buluşturdu...

Muhteşem gecenin açılışını yapan Fatih Ürek, sevilen parçalarının yanı sıra söylediği hareketli şarkılarla da Günay Restaurant'ı tıklım tıklım dolduran müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Kendi adını taşıyan Ölmezotu Kremiyle sahnede kendine ve misafirlerine mini birde bakım seansı yapan Ürek, ''Önümüzdeki sahneme herkes kremini sürüp, gençleşip-güzelleşip gelecek. Yoklama yapacağım.'' sözleriyle herkesi tebessüm ettirdi. Performansının son bölümünde ritmi iyiden iyiye yükselten Fatih Ürek danslarıyla da geceye damgasını vurdu. 

Her Dilde Diva...

Muhteşem gecenin ikinci yarısında mikrofonu Fatih Ürek'ten devralarak 2020'nin ilk sahne çalışmasını Günay Restaurant'ta gerçekleştiren Bülent Ersoy, mekanı hınca hınç dolduran sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti. Rezervasyonları günler öncesinden dolan geceye sahne performansının yanı sıra ünlü kuaför Paris Mehmet tasarımı olan başına taktığı birer metre boyundaki sülün tüylerlede damgasını vuran Bülent Ersoy, modacı Semih Doğruer imzalı altın payet ve Swarovski taşlarla işlenmiş altın renkli sahne kostümüyle de yine şıklığını konuşturdu. 

Diva'ya Astronomik Teklif...

Öte yandan sahne sonunda Türkiye'nin en önemli yayın evlerinden birinin sahibini kulisinde ağırlayan Bülent Ersoy, astronomik bir teklif aldı. ''Sayın Divam. Size ulaşamıyoruz. Hayatınızı kaleme alıp her dilde yayınlamak istiyoruz. Çünkü siz yaşayan bir efsane, ayaklı bir kütüphanesiniz. Dünya sizi tanımalı efendim.'' sözleri karşısında cevabını Selahattin Pınar’in Rast eseri  “Söylemek istesem gönüldekini, dilime dolanan ızdırap olur... Yazsaydım ben derdimin bir tekini, ciltlere sığmayan bir kitap olur...'' ile verdi.

Yayın evi sahibine teşekkür ederek bugüne kadar kendisine gelen bir çok film ve kitap teklifini geri çevirdiğini ifade ederek nazik tekliflerini kibarca reddeden Diva; ''Evet doğrudur Trt repertuvarında ki 52 bin eserin tamamını ezbere biliyorum. Onlarla yaşıyor, onları yaşatmaya çalışıyorum. Ama bu üstün vasfımı dahi konu edip paylaşmayı çok tercih etmem ben” diyerek konuya son noktayı koydu.

Bülent Ersoy Ve Fatih Ürek Günay'ı Salladı   Bülent Ersoy   Fatih Ürek   BVS Group   Günay Restaurant