Bu Yaz Hilton Dalaman’dayız…

Bir yıldır ertelediğimiz yaşamı Hilton Dalaman ile yeniden yakalıyoruz. Doğa, spor, müzik, jazz, dans, iyi yaşam, gastronomi ilgi alanımıza göre her konuda atölye çalışmaları, söyleşiler ve etkinlikler ile dolu hafta sonları Hilton Dalaman Sarıgerme’de başlıyor.

Her hafta sonu farklı konseptlerle hazırlanan programlar kalbinizi fethedecek. İster gastronomi tutkunu ister caz sevdalısı olun. Spor benim vazgeçilmezim deyin dans etmezsem tatile doyulmaz deyin. Hiç farketmez… Bu yaz eğlenceye, dolu dolu yaşamaya var mısınız?

Akdeniz ve Ege’yi buluşturan enfes doğası ve kusursuz konforu ile Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’da tatiliniz eşsiz bir deneyime dönüşüyor. 650 metre uzunluğundaki özel kum plaj, gün boyunca özel servis almak isteyen misafirler için tasarlanmış sahil Gazebo evleri, açık büfenin yanısıra sakin bir yemek isteyenler için iddialı lezzetleri ile 7 farklı a’la carte restoran, aquapark, tenis kortları, çocuk kulübü, mini çiftlik, 6000 m2 alana yayılan spa ile unutulmaz bir tatil Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’da sizleri bekliyor.

Mac Fun & Sport Weekend : 27-30 Mayıs

Bu hafta sonu spor dünyasının farklı renklerinin buluşma noktası olacak… Türkiye’nin en büyük zincir spor markası Mac ile oluşturulan etkinlikler arasında neler yok ki; koşu ve yüzme yarışı, Cross fit Champs, 3x3 Street Basketbol, Bisiklet Kampı, Zumba, Mac Master Trainer ile söyleşiler, Fit Kitchen Workshopu… UEFA kupa maçı ve Euroleague Maçları Yayını da dev ekranlarda… Müziksiz de olmaz DJ Hakan Küfündür & Mansur Ark, David Şaboy da bu hafta sonu bizlerle…

Gastrojazz Weekend : 3-6 Haziran

Jazz ile gastronomiyi sentezleyen müzik ve yemek workshopları bu haftaya damgasını vuruyor. Ahmet Güzelyağdöken ile Yiğit Mirzaoğlu’nun Gastro-Jazz üzerine keyifli sohbetleri, Ahmet Güzelyağdöken ile Hazer Amani’nin gastronomi üzerine sohbetleri ve workshopları, Cem Yılmaz ve Damla Uğurlutürk’ün UEFA Maçları ve Formula 1 üzerine söyleşisi ve daha birçok konsepte uygun canlı müzik ve dj performansı yine Hilton Dalaman’da…

Escape from the city : 10-13 Haziran

Hadi bu haftasonu şehirden kaçalım. İnsanlık tarihi boyunca insanoğlunun en önemli yoldaşı şarabın öykülerini Levon Bağış’tan dinleyelim. Hande Kazanova’dan da gözyüzü enerjileri bize neler anlatıyor? Nasıl bir dönemden geçiyoruz? Nasıl bir döneme hazırlanıyoruz? öğrenelim. Tabii müzik hep bizimle… Canlı müzik ve DJ performansları,  sunset ve happy hour etkinlikleri ile de haftasonunun keyfini iyice çıkaralım.

Bu Yaz Hilton Dalaman’dayız   Hilton Dalaman