Borusan Otomotiv’den “BMW Yılbaşı Partisi”

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW ve Sunset Grill&Bar iş, sanat ve cemiyet dünyasından pek çok ismi geçtiğimiz geçtiğimiz akşam Sunset Grill&Bar’da gerçekleştirilen Yılbaşı Partisi’nde bir araya getirdi.

BMW ve Sunset Grill&Bar işbirliği kapsamında gerçekleştirilen ve Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik , BMW / MINI / BMW Motorrad Genel Müdürü Uğur Sakarya ve Sunset Grill&Bar’ın işletmecisi Barış Tansever’in ev sahipliğini üstlendiği davete Kıvılcım – Levent Kocabıyık, Ersin - Siren Ertan Kayalar, Esra Civelek, Elif Dürüst, Memet Özer, Mustafa Taviloğlu, Alinur Velidedeoğlu gibi isimler yoğun ilgi gösterdi.

Bugüne kadar birçok özel etkinliğin buluşma noktası olan Sunset’in eşsiz ortamında gerçekleşen davette Amerikalı şarkıcı Danna Leese, Soul Jazz, Disco, R&B gibi farklı tarzdaki şarkıları kendine has yorumuyla seslendirirken; gece boyunca süren DJ ve dans showları konukların beğenisini topladı. Gecenin sürprizi ise BMW ve Sunset Grill&Bar Yılbaşı Partisi için Türkiye’ye getirilen Yeni BMW 8 Serisi oldu. 

Borusan Otomotiv’den “BMW Yılbaşı Partisi"   Borusan Otomotiv   BMW Yılbaşı Partisi