Bol Yıldızlı Defile

Dünyaca ünlü modacı Hakan Akkaya, geçtiğimiz akşam Hasköy Yün İplik Fabrikasında gerçekleştirdiği “Marie Antoinette” adını verdiği Dünya’da daha önce örneği görülmemiş özel bir podyum ve prodüksiyonla, 700 parçalık 80 kombin kıyafetten oluşan özel koleksiyonunu 2 ayrı podyumda aynı anda tanıtarak bir ilke daha imza attı.

Defilede “Street” ve “Glamour” olmak üzere iki koleksiyon iki ayrı bölümde sunuldu. İlk bölüm siyah, ikinci bölüm ise kırmızı koleksiyondan oluşan koleksiyonla paralel iki ayrı dekor kullanıldı. İlk bölümde podyum sokağa dönüştürülürken, simsiyah renklerle dekor edildi. İkinci bölümde ise podyum kırmızı renklerle İnka Mobilya tarafından hazırlanan özel olarak tasarlanan mobilyalar ile saray ihtişamı yansıtıldı. İlk bölümde sokak kültürünü yansıtan özel koleksiyonda saç makyajlarla modeller homeless tarzında podyuma çıktılar.

Ünlü oyuncu Serenay Aktaş’ta defilenin Street koleksiyonunda homeless tarzıyla büyük beğeni topladı. Başta Çağla Şikel, Ebru Ürün, Sema Şimşek, Özge Ulusoy, Yeliz Öney ve oyuncu Serenay Aktaş olmak üzere 60 model ile sunulan koleksiyondaki kıyafetler 10 milyon dolarlık mücevherler ile tamamlandı. Defilede Bennu Gerede'nin 3 oğlu Daren Gerede Erkaya, Dilan Gerede Erkaya, Miro Gerede Erkaya ilgi çekerken, protez bacağıyla podyuma çıkan model Muhammed Eymen Şahin modanın engel tanımadığını gösterdi.

600 davetlinin yer aldığı defileye sanat ve cemiyet hayatından;Aslışah Alkoçlar ve Sevgilisi Altuğ Leblebici, Bennu Gerede, Cihanna, Çağla Gürsoy, Demet Şener, Feryal Gülman,  Ivana Sert, İrem Derici, Saba Tümer, Tuğba Özerk, Nur Yerlitaş, Yıldırım Mayruk gibi isimler katılım gösterdi. 

hakan akkaya   defile   marie antoniette   Çağla Şikel   Ebru Ürün   Sema Şimşek   Özge Ulusoy   Yeliz Öney   Bennu Gerede   Cihanna   Çağla Gürsoy   Demet Şener   Feryal Gülman   Ivana Sert   İrem Derici   Saba Tümer   Tuğba Özerk   Nur Yerlitaş   Yıldırım Mayruk   aslışah alkoçlar