Bol Şahitli Nikah Töreni...

Genç Turizmci, Marmaris ve Bodrum’da otel sahibi Yusuf Yazdan ve İletişim Uzmanı Miray Gürbey ile geçtiğimiz akşam hayatlarını birleştirdiler. Yusuf Yazdan ve Miray Gürbey’in CVK Park Bosphorus’da gerçekleşen düğün töreninde birbirinden ünlü isimler nikah şahitliği yaptı.

Çiftin nikah şahitleri Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Siyasetçi Berhan Şimşek, İş insanı Yaşar Aktürk ve İş insanı Fatih Kıral oldu. İş, siyaset ve sanat camiasını buluşturan geceye 500 davetli katıldı. Düğün töreninde sahne alan Ebru Gündeş şarkılarıyla geceye renk kattı. Gecede çiftin sergilediği azeri düğün dansı ve Yaşar Mete sanat yönetmenliğinde sahne alan Ritüel Kafkas Halk Dansları Topluluğu büyük beğeni topladı.

Genç çiftin bu mutlu gününde yalnız bırakmayan dostları arasında Fatih-Esra Öztürk, Fatih-Figen Kıral, Alev-Yaşar Aktürk, Mete-Neylan Vardar, Şükran-Emil Güzeliş, Aslı-Bora Pehlivanlar, Yelda-Umut Güral, Pınar-Aşkın Tuna, Oya-Harun Gençoğlu, Mithat-Çiğdem Erdem, Haluk-Fulya Nayman, Figen-Hayati Babaoğlu, Alpsel-Sedef Mercan, Siren Ertan Kayalar, Aslıhan-Ömer Abacı, Alper-Esen Ziyal, Neşe-Ünsal Sert gibi bir çok ünlü vardı. Genç çift işlerin yoğunluğu nedeniyle balayını Nisan ayında Dubai'de yapacaklar.

Bol Şahitli Nikah Töreni   Fatih Öztürk   Esra Öztürk   Ft   Fatih Kıral   Figen Kıral   Alev Aktürk   Yaşar Aktürk   Mete Vardar   Neylan Vardar   Esen Ziyal   Alper Ziyal   Aslı Pehlivanlar   Bora Pehlivanlar   Hayati Yazıcı   Miray Gürbey   Yusuf Yazdan