Bodrum Meyhanesi'nde Cenk Eren Korosu...

Ünlü şarkıcı Cenk Eren, önceki akşam Bodrum Gündoğan'daki Bvs Bosphorus Otel içerisindeki Bodrum Meyhanesi by Ali Sayar'da sahne aldı.

 
Cenk Eren kendisini dinlemeye gelen hayranlarını "Odalarda Işıksızım" şarkısıyla selamladı. Sahnesine beyaz ceketi ve siyah pantolonuyla çıkan Eren sevilen şarkılarını art arda seslendirdi. Ses performansı ve sahne şovuyla tam not alan başarılı şarkıcıya misafirler gece boyunca eşlik ettiler. Bir an olsun yerinde durmayan Cenk Eren'in sahnesinin son bölümünde Repertuvar "Selda Bağcan Şarkıları" albümünden parçalar seslendirdi. Ünlü şarkıcıyı Emir Bahadır, Nilgün Çolak, Pelin Akat, Aslı Cüreklibatur, Berat Aşıcıoğlu, Şebnem Ercantürk, Kerem Acar ve Candan Topdemir gibi tanınmış isimler dinlediler. Yaklaşık iki saatlik sahnesini "Büklüm Büklüm" parçasıyla sonlandıran Cenk Eren alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde sahneden ayrıldı. Ünlü şarkıcının ardından işletmeci Ali Sayar dj kabinine geçti ve konukları playlisti ile eğlendirdi.

Bodrum Meyhanesi'nde Cenk Eren Korosu   Emir Bahadır   Nilgün Çolak   Pelin Akat   Aslı Cüreklibatur   Berat Aşıcıoğlu   Şebnem Ercantürk   Kerem Acar   Candan Topdemir   Cenk Eren