Binlerce Kişi Cityfest İçin Geri Sayıyor...

Kerki ve Solfej’in düzenlediği Cityfest for Rally Turkey için geri sayım başladı. İlkiyle de büyük ilgi gören festivalin Marmaris’te gerçekleşecek olan ikincisine yüksek katılım bekleniyor. 13- 14- 15- 16 Eylül’de Marmaris’te gerçekleşecek olan festivalde sahneye birbirinden ünlü isimler çıkacak.

 

2018 Dünya Ralli Şampiyonası’nın 10. Ayağı Rally Turkey startını Cityfest ile 13 Eylül’de Marmaris’te verecek. 13-14-15-16 Eylül’de Marmaris’te gerçekleşecek olan Cityfest For Rally Turkey’de, dünya ralli şampiyonası, sınırsız müzik, su sporları, deniz, kumsal ve kamp bir arada olacak. İzleyicilerine denizin içinden konser izleme olanağı sağlayacak olan Cityfest, Marmaris’in eşsiz doğası ile herkesi Kumlubük Maris Beach’e davet ediyor.

 

Dört gün sürecek olan festivalin açılışını 13 Eylül’de Sıla, Mabel Matiz, Manuş Baba, Can Gox ve Alya yapacak. Türkiye’nin en sevilen gruplarından Duman ve Manga ise 14 Eylül’de sahneye çıkacak. Festivalin üçüncü gününde Teoman, Gripin ve Aydilge sevenleriyle buluşurken 16 Eylül’de kapanışı Kenan Doğulu ve Ceylan Ertem yapacak.

Binlerce Kişi Cityfest İçin Geri Sayıyor   Cityfest for Rally Turkey   Marmaris   Teoman   Gripin   Aydilge   Sıla   Kenan Doğulu