Bilfenli Öğrenciler Tofaş Spor Kulübü Oyuncularıyla Buluştu...

Sporu, öğrenciler için akademik başarıyla harmanlanan bir yaşam biçimi haline getiren ve 1600’ü aşkın lisanslı sporcusu ile her yıl çeşitli branşlarda Türkiye şampiyonalarında, il ve ilçe müsabakalarında başarının öncüsü olan Bilfen Okulları, spor alanındaki başarılı isimleri öğrencileri ile buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda gerçekleşen etkinlikte Bursa Bilfen İlkokul ve Ortaokul öğrencileri, TOFAŞ Spor Kulübü oyuncularından Samuel MEJIA, Berkan DURMAZ ve Efe BEŞOK’u ağırladı. Oyuncular başarı hikâyelerini Bilfenli öğrencilerle paylaşırken Bilfen eğitim sistemi hakkında da detaylı bilgiler alıp öğrencilere derslerinde eşlik ettiler.

Samuel MEJIA: “Öğrencilerin İngilizce seviyelerinden çok etkilendim.”

Küçük kemancılar tarafından okul lobisinde karşılanan oyuncular okulu gezerek Okul Müdürü Sinem TURAN’dan kampüs hakkında bilgiler aldılar. 3.sınıf öğrencilerinin İngilizce dersine giren oyuncular hem öğrencilerle sohbet ettiler hem de İngilizce etkinliklerine katıldılar. Tofaş Spor Kulübü Takım Kaptanı Samuel MEJIA öğrencilerin İngilizce seviyelerinden çok etkilendiğini dile getirdi. Öğrencilerin küçük yaşta bu kadar akıcı konuşmalarına çok şaşırdığını söyleyen ve okulun sunduğu avantajların öğrenciler için büyük şans olduğunu vurgulayan Mejia, daha önce böylesine etkileyici bir okula gitmediklerini ve Bilfen eğitim sistemini çok beğendiğini belirtti.

Bilfen Okulları ve TOFAŞ Spor Kulübü sporu ve sporcuyu desteklemeye devam ediyor.

Bilfen Okulları ve TOFAŞ Spor Kulübü bir süre önce imzaladıkları protokol ile stratejik bir işbirliğine karar vererek Bursa’da eğitimin ve sporun çıtasını yükseltmek için farklı birçok projede çözüm ortağı olarak yol almaya karar vermişti. Bu bağlamda birçok konuda birlikte çalışan iki kurum kulüp oyuncularıyla öğrencileri bir araya getirerek bu işbirliğini bir kez daha pekiştirmiş oldu.

Bilfenli Öğrenciler Tofaş Spor Kulübü Oyuncularıyla Buluştu   Bursa Bilfen İlkokul ve Ortaokul   Samuel MEJIA   Berkan DURMAZ   Efe BEŞOK   TOFAŞ Spor Kulübü