Bikap İkinci Kez Samsunlularla Buluştu

Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP), geçtiğimiz gün geleneksel hale gelen yılbaşı alışveriş şenliğini Samsun’da gerçekleştirdi. Geçen yılın ardından yoğun istek üzerine ikinci kez Samsun’da Büyükşehir Belediyesi Çok Amaçlı (Erol Kolçak) Salonu’nda gerçekleşen alışveriş şenliğinde ziyaretçiler yeni yıl öncesi bol bol alışveriş yaptılar.

BİKAP Samsun proje ortağı Yeliz Keskin’in ev sahipliğindeki yılbaşı alışveriş şenliğinin açılışını Kültür ve Turizm Bakanı'nın eşi Pervin Ersoy ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı'nın eşi Şükriye Şahin yaptı. Alışveriş ve sosyal sorumluluğu bir araya getiren şenliğe yoğun katılım gösteren Samsunlular, Emel Yıldırım, Aslı Şen, Esra Şahin, Elif Gönlüm ve Ece Vahapoğlu’nun stantlarını da ziyaret ederek bol bol fotoğraf çektirmeyi ihmal etmediler.

Şenlikten elde edilecek gelir, Mutluluğun Kanatları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği (LÖSEM), Karadeniz İlleri Kadın Platformu (KİKAP) ve Yardımseverler Derneği'ne bağışlandı.

BİKAP Yılbaşı Alışveriş Şenliği’ne katılan isimler arasında; Öznur Yakın, Asuman Dabak, Emel Yıldırım, Aslı Şen, Sinem Sancaktar, Melda Aksu, Fulya Gündoğdu, Esra Şahin, Elif Gönlüm, Ece Vahapoğlu ve Aypen Telci gibi isimler vardı. 

Öznur Yakın   Asuman Dabak   Emel Yıldırım   Aslı Şen   Sinem Sancaktar   Melda Aksu   Fulya Gündoğdu   Esra Şahin   Elif Gönlüm   Ece Vahapoğlu   bikap