Beymen’den Yeni Sezon…

Her sezon tasarımlarıyla modaseverlerin beğenisi kazanan BEYMEN Collection, 2018-2019 Sonbahar - Kış Kadın Koleksiyonu’nu geçtiğimiz gün BEYMEN Zorlu Center’da düzenlediği özel bir davet ile tanıttı.

Sezonun en gözde tasarımlarının BEYMEN Artistik Direktörü Murat Türkili’nin stylingi ve sunumu ile sergilendiği trunk show’u, aralarında Ümit Boyner, Edvina Sponza, Beste Yurttaş, Burcu Şendir, Müge Sırmabıyık, Neslihan Torun Kaya, Serra Tokar, Dilara Koçak, Aslı Bayraktaroğlu, İrem Yargıcı Ramazanoğlu, Melek Akpınar, Gülin Öngör, Bige Çalışkan, Aysun Kaba’nın yer aldığı iş ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü isim izledi. BEYMEN Collection Kadın Koleksiyonu, 2018-2019 Sonbahar – Kış sezonunda  mimari yapılardan esinlenerek Barok ışıltılarla ihtişamlı bir görünüm sunuyor. Koleksiyonda doğanın sakinliği ve huzuru, narin desen ve modern dokulu kumaşlarla hayat bulurken, sonbaharın şiirsel renkleri ve serinletici dağ esintileriyle buluşuyor. 

Ümit Boyner   Edvina Sponza   Beste Yurttaş   Burcu Şendir   Müge Sırmabıyık   Neslihan Torun Kaya   Serra Tokar   Dilara Koçak   Aslı Bayraktaroğlu   İrem Yargıcı Ramazanoğlu   Melek Akpınar   Gülin Öngör   Bige Çalışkan   Aysun Kaba   Beymen