Bengü “Anne Olmak İstiyor” ...

Geçtiğimiz Ağustos ayında iş adamı Selim Selimoğlu ile dünya evine giren başarılı şarkıcı Bengü, önceki akşam Emaar AVM Sahnesi’nde akıllardan silinmeyecek bir konsere imza attı.

Uzun bir aradan sonra İstanbul’da konser verdiğini söyleyen Bengü'yü bu konserinde eşi Selim Selimoğlu ve sanatçı dostu Merve Özbey yalnız bırakmadı. Sevilen şarkılarını 10 binlerle birlikte söyleyen ve muhteşem sahne şovlarıyla sevenlerine görsel bir şölen yaşatan Bengü, İstanbul’un en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM Sahnesi’nde unutulmaz bir konsere imza attı.

Konser öncesi basın mensuplarının kendisine yönelttiği sorulara cevap veren güzel şarkıcı, albüm hazırlıklarını hızlandırdığını söyledi. 'Anne olmak istiyor' yönünde çıkan haberlere de açıklık getiren Bengü, ''Anne olmak istediğim doğru ama bunun için bir tedavi olduğum yanlış.  Tedavi olacağım bir durum söz konusu değil, gayet sağlıklıyım. Allah ne zaman nasip ederse artık eşimde, bende anne-baba olmayı çok arzuluyoruz.'' dedi. Konser öncesi yanına gelen hayranlarıyla da teker teker ilgilenerek fotoğraf çekilen Bengü’nün , küçük bir bebeği dakikalarca sevmesi ise, dikkatlerden kaçmadı. 

 

bwngü   emaar   selim selimoğlu