Ben Fero Kuyruğu Erimek Bilmedi

Türk rap müziğinin sevilen isimlerinden Ben Fero önceki akşam Bodrum Zayo Beach'te sahne aldı.

Zayo Beach'te ünlü rapçinin konserinde izdiham yaşanırken yaklaşık iki bin müziksever mekana akın etti. Mekan kapısında yaklaşık 300 metrelik bir kuyruk oluşurken, bilet bulamayan bir çok müzikseverde kapıda son dakika biletleri için hazırda bekledi.  

Konsere Merve Özbey sevgilisi Kenan Koçak ile gelirken oyuncu Özgür Özgülgün de oğlu Ersin Can ile geldi. Konserin sürpriz takipçileri arasında genç şarkıcı Eda Gören'de bir başka dikkat çekici isim oldu. 

"Mahallemiz Esmer" şarkısıyla hayranlarını selamlayan Ben Fero dillere dolanan şarkılarını art arda seslendirdi. Tüm şarkılarını koro eşliğinde söyleyen ünlü rapçi deyim yerindeyse mekanı salladı. Geçtiğimiz hafta yayınlanan ve 23 milyon izlenen "Demet Akalın" şarkısını söyleyerek Akalın'a selam yolladı. Bir an olsun yerinde durmayan Ben Fero bir ara sahnede düşme tehlikesi atlattı. Dans performansı sırasında ayağı kayarak sendeleyen genç rapçi son anda dengesini sağlayarak muhtemel bir kazayı ucuz atlattı.

Konserini "3-2-1" şarkısıyla noktalayan şarkıcı Ben Fero kendisini dinlemeye gelenleri kırmayarak konserini yarım saat kadar uzattı. "Kimlerdensin", "Biladerim", "Babafingo" gibi popüler şarkıları tekrar seslendirerek peş peşe bisler yapan Ben Fero iki buçuk saatlik sahne performansının ardından alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde konserini noktaladı.

ben fero