Beklenen Efsane Kampanya Geri Döndü...

Yeni sezona önceden hazırlık yapmayı sevenlerdenseniz, Derimod’un birbirinden tarz ceketlerine gardırobunuzda yer ayırabilirsiniz.

 

Deri modasının önde gelen markası Derimod “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” değişim kampanyası ile sizi kışa hazırlamaya geliyor. Eski ceketinizin markası, modeli, kondisyonu ne durumda olursa olsun Derimod mağazalarına götürdüğünüz taktirde 500 TL indirimle yepyeni bir ceket sahibi olabilirsiniz. Derimod'un trendleri takip eden tasarımları sımsıcak bir kış geçirmenizi ve gardırobunuza hareket getirmenizi sağlayacak.

Derimod İhtiyaç Sahiplerini De Unutmadı...

Derimod dayanışmaya ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde ihtiyaç sahiplerini soğuk kış günlerinde de unutmadı. Her yıl olduğu gibi eski deri ceketler, deri ustaları tarafından teker teker elden geçirilecek ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak. 

Derimod “Eski deri ceketini getir, 500 TL anında indirimle yeniyi götür” kampanyası, 6 Eylül-31 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerli olacak. Şık olduğu kadar rahatlığıyla da sizleri mutlu edecek ürünler, Derimod mağazalarında sizleri bekliyor! 

Beklenen Efsane Kampanya Geri Döndü   Derimod