Bebek’in Yeni Gözdesi: Sophie

Bebek’in yepyeni mekanı Sophie, sımsıcak atmosferi, şık ve özgün dekorasyonu, iyi servis anlayışıyla misafirlerine kapılarını açıyor. Özlemini duyduğumuz mahalle kafeleri sıcaklığıyla Sophie, sabahın erken saatlerinden geç saatlere kadar servis sunarak gün boyu yaşayan bir mekan olarak dikkatleri çekiyor.

Sabah 06.30’da kapılarını açan mekan, 08.00’a kadar spor yapanlara özel hazırladığı detoks içecekleri, kahve çeşitleri, hurma topları ve sporcu kahvaltısını sunuyor. Aynı zamanda mekanda sabah spora gidenler için düşünülerek tasarlanmış anahtar, cep telefonu gibi kişisel eşyalarını bırakabilecekleri kilitli küçük kutular da var.   

Kahvaltısı ile iddialı olan Sophie, hafta içi 12.00 hafta sonları da 14.00’a kadar keyifli kahvaltısıyla da misafirlerini ağırlıyor. Kahvaltı menüsündeki ekşi mayalı ekmekleri, ev yapımı reçelleri, pancake’leri, spor yapanlar için özel menülerinin yanı sıra atıştırmalıkları, fark yaratan kokteylleri ve sophie pizzası, makarnaları, ızgara somon, salata çeşitleri ve tatlılarıyla da iddiasını sürdürüyor.

Sophie Bebek, gün boyu keyifli vakit geçirmek isteyenlerin ve farklı lezzetleri deneyimlemek isteyenlerin adresi olacak.

 

sophie   bebek