Basın Meslek Ödülü Sahiplerini Buldu...

Magazin Gazetecileri Derneği'nin düzenlediği ’24. Altın Objektif Ödülleri’ geçtiğimiz gün muhteşem bir organizasyonla sahiplerini buldu.

  Her yıl MGD tarafından düzenlenen tiyatro, müzik, sinema ve TV dünyasından ünlü isimlerin ödüllendirildiği “Altın Objektif Ödül Töreni”ne bu yıl da ilgi yoğundu. Kırmızı halı seremonisiyle başlayan gece, MGD Başkanı Okan Sarıkaya ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde, Doku Tıp Merkezi ana sponsorluğunda ve Netflix’in sponsorluğunda CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da gerçekleştirildi. Gecenin sunuculuğunu Doğa Rutkay ile Hakan Bilgin üstlendi. Bu özel gece de Basın Meslek Onur Ödülü’nü ise Bimagazin.com Genel Yayın Yönetmeni Suat Ekiz ve meslektaşları Atılay Kandemir, Salih Keçeci, Aydın Hamza, Gökhan Kimsesizcan ile Mahmut Ali Özyön aldı.   

Basın Meslek Ödülü Sahiplerini Buldu   Suat Ekiz   Atılay Kandemir   Salih Keçeci   Aydın Hamza   Gökhan Kimsesizcan   Mahmut Ali Özyön   Basın Meslek Ödülü   Magazin Gazetecileri Derneği   24. Altın Objektif Ödülleri