Bahara Merhaba davetinde şık tanıtım

Moda tasarımcısı Esra Baş ve mücevher tasarımcısı Elif Erdem, Ezrah Couture ve Iliria Jewellery markalarının İlkbahar-Yaz Koleksiyonlarını “Bahara Merhaba” davetinde birlikte tanıttı. Esra Baş ve Elif Erdem’in ev sahipliğinde gerçekleşen davete cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı. Davette, ünlü hanımlar güç birliği yapan genç tasarımcıların yeni koleksiyonlarını yakından inceleme fırsatı buldular.

 

azizoglu_22_kpk

Moda tasarımcısı Esra Baş ve mücevher tasarımcısı Elif Erdem, Ezrah Couture ve Iliria Jewellery markalarının İlkbahar-Yaz Koleksiyonlarını “Bahara Merhaba” davetinde birlikte tanıttı...

 Esra Baş ve Elif Erdem’in ev sahipliğinde gerçekleşen davete cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı. Davette, ünlü hanımlar güç birliği yapan genç tasarımcıların yeni koleksiyonlarını yakından inceleme fırsatı buldular. Ezrah Couture markasıyla kişiye özel tasarım ve styling danışmanlığı yapan Esra Baş’ın İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ünlü hanımlardan tam not aldı.

 Renklere olan tutkusunu mine sanatıyla birleştiren Elif Erdem’in Iliria Jewellery markası altında altın ve gümüş kullanarak her birini el işçiliği ile tasarladığı İlkbahar- Yaz Koleksiyonunu da beğenen hanımlar, bol bol alışveriş yaptı. Şık ikramlar eşliğinde keyifli bir gün geçiren davetliler,

Ezrah Couture’un özel tasarım kıyafetlerini Iliria Jewellery  mücevherlerle tamamlayarak bahar gardıroplarını yenilediler.

Esra Baş   Elif Erdem   EZRAH Couture   ILIRIA Jewellery