Bahar Korçan Stories ile ‘İkinci Bahar’

Bahar Korçan; Nişantaşı’nda moda, tasarım ve sanatın multidisipliner hikayelerde buluştuğu, özel ve yepyeni bir mekanının açılışını önceki gün gerçekleştirdi. Bahar Korçan Stories adını taşıyan mekan; ünlü tasarımcının limited edition kapsül koleksiyonlarının yanı sıra teknolojiden dekorasyona, modadan sanata kadar pek çok alanda seçkin markalardan ürünleri ve eserleri buluşturuyor.

 

Bahar Korçan’ın küratörlüğünde seçkilerden oluşan, özel tasarım ürünleri bir araya getiren Bahar Korçan Stories açılışı Nişantaşı’nda gerçekleşti. Bahar Korçan’ın dostları ve çalışma arkadaşlarının yanı sıra pek çok ismin de katıldığı açılışta davetliler, limited edition ürünler, yeni nesil dizayn anlayışına odaklanan tasarımları beğeniyle inceledi.

Açılış davetine; Jülide Ateş, Elif Gönlüm, Balçiçek İlter, İdil Lüleci, Zeynep Selgur, Zuhal Şeker, Meltem Pamirkan, Cemre Birand, Bige Ökten, Seda Koyunsağan, Ayşe Köroğlu, Zeynep Erol, Gülşah Sürel Erdem, Semiha Turhan gibi isimler katıldı.

Yeni mekanın, gönlüne ve duygularına dokunan yaşam tarzının bir yansıması olduğunu ve anlattığı hikayelere burada devam edeceğini söyleyen Bahar Korçan, “Sevdiğim, farklı bir bakış açısıyla seçtiğim tüm tasarımlar ve ürünlerin buluşma noktası olmasını istedim. Bugüne kadar kendi tasarımlarımın ya da koleksiyonlarımın her birinde farklı bir hikayeyi sizlerle buluşturdum. Bu kez de bu hikayelerin bir bütün olarak Stories’de bir araya geldiğine şahit olacaksınız” dedi. 

bahar korçan   Jülide Ateş   Elif Gönlüm   Balçiçek İlter   İdil Lüleci   Zeynep Selgur   Zuhal Şeker   Meltem Pamirkan   Cemre Birand   Bige Ökten   Seda Koyunsağan   Ayşe Köroğlu   Zeynep Erol   Gülşah Sürel Erdem   Semiha Turhan