Ayrılsak Da Beraberiz…

Ayrılık kararı aldıkları konuşulan Ömür Gedik ile Ferhat Göçer, önceki akşam Akmerkez Serafina’da bir araya geldi. Birlikte yemek yiyen ikili, mekanı ayrı ayrı terk etti. Ferhat Göçer evinin yolunu tutarken Ömür Gedik mağazaları dolaşarak alışveriş yaptı.

Pırlanta satan bir mağazada takıları inceleyen Ömür Gedik, alışveriş sonrası soruları yanıtladı. Buluşmayla ilgili konuşmaktan kaçınan Gedik, “Oturduk yemek yedik” demekle yetindi.

  

Bülent Ersoy’un hayvan kürkü giymesini zaman zaman eleştiren Ömür Gedik, yine sert konuştu. Ersoy’un hayvanseverler için kullandığı ‘Hasta ruhlu insanlar” sözlerini eleştiren Gedik, “Bir kere özür dilemesi gerekiyor. Hayvanları sevmek kötü bir şey değil. Arabadan inip eve giriyor, evden çıkıp arabaya biniyor. Sağlığından dolayı kürk giymesine gerek yok artık. Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz. Kürk kadar ısıtan, güzel duran giysiler var. Kürklerini çıkarsınlar vicdanlarına giysinler. Bunu bütün giyenler için söylüyorum" diye konuştu. Modacı Gülşah Saraçoğlu’nu da diline dolayan Gedik, “Kürk giyip dolaşıyor. ‘Ben üstümde kaç tane tilki taşıyorum’ diyor. Dünya nereye gidiyor biz nereye gidiyoruz” dedi. Emel Sayın’a meydan okuduğunu belirten Gedik, “Emel Sayın’la konuşmuştuk. Kürkleri teslim edeceğini söylemişti. Kürklerin yakılmadan, yok edilmeden bir daha satılmayacak hale getirilip onları evsizlere, ihtiyacı olanlara ya da barınakta yatan hayvanların altlarına serilmek üzere bu ticarete son vermek istiyoruz" şeklinde konuştu. 

ömür gedik   ferhat göçer