Ayrıcalıklı Tatilin Adresi: Moyo Beach Hotel

Bodrum’un merkeze en yakın koylarından Torba’da yer alan Moyo Beach Hotel misafirlerine eşsiz tatilin kapılarını açıyor.

Denize sıfır konumuyla ve butik otel konseptiyle kaliteli ve konforlu hizmet sunan otelin luxury, standart ve suit odalarından ailecek de tatilin keyfini çıkarmak mümkün.

Baba oğul Adnan ve Nesil Erciyas’ın kurduğu Moyo,  göz alıcı tasarımını konforla sunduğu 29 standart, 15 suit, 4 ultra lüks olmak üzere 48 oda kapasitesine sahip. Mekanın işletmesini de Mehmet Çolak yapıyor. Otel, havaalanına 27 km, şehir merkezine 5 km ve otogara 5 km uzaklıktaki konumuyla da dikkatleri çekiyor. Eşsiz manzarası, beyaz kumdan oluşan plajı, yetişkin ve çocuk havuzuyla plaj ve havuz keyfini en güzel haliyle misafirlerine sunuyor. 

Misafir memnuniyetini ön planda tutan mekanda, zengin açık büfe kahvaltı, dünya mutfağından tatların işin ehli şeflerin elinden çıkan menüsü ve otele özgü menülerle tatilcilerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca dileyene oda servisi imkanı da var. Konfor ve manzarayı bir arada sunan mekanda çeşitli workshop ve aktivitelerle unutulmaz anılar biriktirmek de mümkün.

 

Moyo Beach Hotel   Adnan Erciyas   Nesil Erciyas