Ayrıcalıklı Rotalar'a Cemiyetten Yoğun İlgi...

Saffet Emre Tonguç, Anatoli ile birlikte tasarladığı fincanları yeni kitabı ‘Ayrıcalıklı Rotalar/Türkiye’ yle birlikte görkemli bir davetle tanıttı.

Saffet Emre Tonguç ve Anatoli markasının kurucusu Beyhan Bağış işbirliklerini görkemli bir davet ile duyurdu. Swissôtel The Bosphorus İstanbul’un Resto-Bar’ı GABBRO’da gerçekleşen davete cemiyet ve iş dünyasından birçok isim katıldı.

Binlerce yıldır ev sahipliği yaptığı pek çok farklı medeniyetin izlerini barındıran Anadolu’nun verimli toprakları ve kadim mirasını modern çizgiler ile harmanlayarak tasarımlarına yansıtan Anatoli yaptığı özel iş birliktelikleri ile de çok dikkat çekiyor.

Tarihçi, seyahat yazarı, profesyonel rehber ve konuşmacı olan Saffet Emre Tonguç’un tarih aşkı Anatoli ile onu bir araya getiren en büyük sebeplerden.

Saffet Emre Tonguç yeni çıkardığı ‘Ayrıcalıklı Rotalar / Türkiye’ kitabını Swissôtel The Bosphorus İstanbul, GABBRO’da tanıtırken bir yandan da Anatoli ile tasarladığı ve İstanbul’un en güzel aşk hikâyelerinden birini anlatan kahve fincanlarını tanıttı.

 

Leyla Alaton   Demet Sabancı   Melda Kosif   anatoli   saffet emre tonguç