Aydilge Ve Sehabe Aynı Sahnede…

''Bir Ayda Unutursun'' şarkısına yaptıkları düetle hem rap hem de alternatif pop müzik dinleyicilerinden büyük beğeni toplayan Aydilge ve Sehabe, ilk kez aynı sahnede bir araya geldiler.

Aydilge Hasta Sehabe Doktor...

Beşiktaş If Performance sahnesinde gerçekleşen konserde doktor kıyafeti giyen ve ameliyat maskesi takan rapçi Sehabe, izleyicilerde büyük şaşkınlık ve merak uyandırdı. Ama gecenin asıl sürprizi Sehabe'nin sedyeyle sahneye taşıdığı Aydilge oldu. Müzikseverlerin şaşkın  bakışları arasında sahneye ameliyat sedyesi ile çıkan Aydilge, şarkının başlamasıyla beraber ayağa kalktı ve sevenlerine derin bir oh çektirdi. Aydilge'nin sürprizi ile daha da coşan kitle, ikilinin ''Sen'' şarkısına coşkuyla eşlik ettiler.

Yüzlerce Kişilik Pop&Rap Korosu...

Sahnede birlikte seslendirdikleri şarkılarla aşkın hastalıklı hallerine vurgu yapmak için doktor ve hasta kılığında sahneye çıkan ikili, çok kısa sürede on milyon izlenmeye ulaşan ve Türkçe rap listelerinde zirveye oturan ''Bir Ayda Unutursun'' adlı şarkılarını da etkinlik alanını dolduran yüzlerce kişi ile birlikte koro halinde söylediler.

Üçüncü Klip Yolda...

Öte yandan Aydilge ve Sehabe, yakında üçüncü düetleri ''Sarılsak Geçer Gibiydi'' şarkısına da bir klip çekeceklerinin müjdesini verdiler.

Aydilge Sedye İle Sahneye Çıktı   Aydilge Ve Sehabe Aynı Sahnede   Aydilge   Sehabe