Atasun Optik'te Çok Tarz Yaz

Atasun Optik, Çok Tarz Yaz konsepti ile 2018 yazının en trend güneş gözlüklerini Burcu Esmersoy’un ev sahipliğinde tanıttı. NOPA’da gerçekleşen ve sanat dünyasından isimlerin de katıldığı etkinlikte, Atasun Optik’in çeşitli konseptler eşliğinde sunduğu bu yazın en favori modellerinden güneş gözlükleri davetliler tarafından büyük ilgi gördü. Davetin sürprizi ise Burcu Esmersoy’un seçtiği güneş gözlüklerinden oluşan özel serinin bu yaz Atasun Optik’lerde olacağının duyurulması oldu.

Atasun Optik, 2018 yaz sezonunun çok tarz güneş gözlüklerini Nopa’da düzenlediği etkinlikle tanıttı. Çok Tarz Yaz konsepti ile yeni sezon trendlerinin tanıtıldığı davette Burcu Esmersoy güneş gözlüklerini davetlilerle beraber denedi. Esmersoy, kendi seçtiği bu yazın tüm kombinlerine uyacak güneş gözlüklerinin yaz boyunca Atasun Optik’lerde ve atasunoptik.com.tr’de olacağının da müjdesini verdi.

Davetliler ile bu yazın en tarz güneş gözlüklerini deneyen Burcu Esmersoy; “Güneş gözlüğü özellikle yaz aylarında benim için vazgeçilmez bir aksesuar. Binden fazla güneş gözlüğü arasından seçerek oluşturduğum özel seriye yaz sezonu boyunca Atasun Optik noktalarından ve web sitesinden ulaşabilirsiniz” dedi.

burcu esmersoy   atasun optik   yaz   güneş gözlüğü