Aşkın En Gösterişli Hali...

Jade & Co Events’in Kurucusu Yeşim Yılmaz’ın organizasyonluğunda, Aston Martin Türkiye ana sponsorluğunda ve Imperial Kalamış co sponsorluğunda boğazın en görkemli mekanı Ortaköy Feriye’de, Sevgililer Günü’ne özel “LOVELAND” temalı alışveriş ve eğlence festivali düzenlendi. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen festivalde, cemiyet ve magazin dünyasından birçok ünlü isim yer aldı.

Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan “LOVELAND” alışveriş balosunda, kozmetikten giyime, tekstilden aksesuara, takıdan mücevhere, antikadan çiçeğe kadar 60’ı aşkın birbirinden seçkin ve özel markalar yeni koleksiyonları ile görücüye çıktı. 

Doğuş Çabakçor’un özel dj performansı ile renkli görüntülere ev sahipliği yapan LOVELAND etkinliğinde, Siren Ertan Kayalar, Alegra Levi, Burcu Şendir, Özge Ulusoy, Neslihan Kozanoğlu, Tuğba Tuğçe Peksayar, Müge Arnas, Mehmet Aslan, Müge Onan, Elif Edes Tapan, Burcu Ziyal, Sedef Çalarkan, Melis Anık, Ayfer Toprak, Arzu Kunt, Serap Tibuk ve Nalan Aksoy  gibi ünlü isimler vardı. 

Aşkın En Gösterişli Hali   Müge Arnas   Mehmet Aslan   Müge Onan   Elif Edes Tapan   Burcu Ziyal   Sedef Çalarkan   Melis Anık   Ayfer Toprak   Arzu Kunt   Serap Tibuk   Siren Ertan Kayalar   Alegra Levi   Burcu Şendir   Özge Ulusoy   Neslihan Kozanoğlu     LOVELAND   Yeşim Yılmaz