Asiltane Limited Özel Hasat Yüksek Besin Değeri İle Sofralardaki Yerini Alıyor…

Köklerinden gelen deneyim ve üretim gücüyle Türkiye’de başka bir örneği olmayan Asiltane Limited Özel Hasat, 164 dakikalık bir sürede tamamlanmasıyla fark yaratıyor. Bol antioksidan içeren bu zengin besin kaynağı, sofralardaki yerini alıyor.

“Köklerde Başlayıp, Dallarda Yeşeren Dostluk” mottosuyla Güven Asa Tesisi’nde üretimine hızla devam eden Asiltane, Türkiye’de başka bir örneği olmayan ve sınırlı sayıdaki Limited Özel Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı’nı lezzeti ve yüksek besin değerleri ile sofralara getiriyor.

Noter huzurunda en kısa 128; en uzun 164 dakika içinde toplandı, üretildi ve şişelendi... 

Lezzet hikayelerine sağlıkla eşlik eden Asiltane, Limited Özel Hasat Zeytinyağı’nın hasat ve üretiminin tüm süreçlerini; Gömeç, Burhaniye ve Ayvalık'ta bulunan bahçelerinden topladığı zeytinlerin 27 Eylül ila 15 Ekim tarihleri arasında; noter huzurunda en kısa 128 dakika ve en uzun 164 dakika içerisinde tamamladı. Hijyen ve temizliğe maksimum düzeyde özen gösterilerek gerçekleşen üretim sürecinde, zeytinler en kısa sürede hasat edilerek, en hızlı şekilde Güven Asa Üretim Tesisi’ne ulaştırılıyor ve üretimi tamamlanıyor. 0,2 ila 0,3 asit değerine sahip ürün adeta, taze Ege otları, domates, domates yaprağı, zeytin yaprağı, yeşil çay, yeşil elma hatta yeşil muz kabuğu aromalarını çağrıştırıyor. Zeytinden zeytinyağına uzanan üretim sürecinde, ısı derecesi özel olarak soğutularak 20 derecenin altında tutuluyor. Burada Asiltane’nin öncelikli hedefi; yeşil zeytin meyvesinde çok yüksek oranda bulunan fenol değerlerinin maksimum düzeyde zeytinyağına geçişini sağlamak. Bu sayede, her damlasıyla iksir niteliğindeki bol antioksidan içeren bu zengin besin kaynağı, en sağlıklı şekilde işleniyor ve sağlık dolu lezzet hikayelerine dönüşüyor.

Zeytinyağında 3T Formülü…

Güven Asa Üretim Tesisi, “Temizlik, Temizlik, Temizlik” ilkesini benimseyerek; hasattan üretime, üretimden depolamaya kadar her aşamada özenle ve titizlikle yol alıyor. Sağlıklı bir yaşam için gelecek nesillere fayda sağlamayı amaç edinen markanın öncelikli hedefi, kaliteli üretimi maksimum seviyede tutarak, güvenilirliği sürdürülebilir kılmak.

Türkiye’nin İlk Ve Tek A+ Üretim Tesisi… 

Türkiye’nin ilk ve tek A+ tesisi olan Güven Asa Üretim Tesisi, zeytinlerde kullandığı çift yıkama tekniği, Osmoz Su Arıtma Sistemi, yerin 7 metre altındaki 3 bin tonluk depolama alanı ve el değmeden şişeleme sistemi ile sektöründe fark yaratıyor. Türkiye’de ilk kez 9 ayrı uluslararası kalite belgesine sahip üretici marka olmasıyla öne çıkan tesiste, üretimin zeytinden zeytinyağına kadar tüm aşamalarında titizlikle ilerleniyor.

 

 

164 Dakikada Üretimi Tamamlanan Asiltane Limited Özel Hasat Yüksek Besin Değeri İle Sofralardaki Yerini Alıyor   Asiltane Limited