Arzu Ermiş Ve Meltem Tarhancı Yeni Koleksiyonlarını Tanıttı

İtalyan plaj giyim markası Pin-Up Stars’ın Türkiye Distribütörü Arzu Ermiş ve Takı Tasarımcısı Meltem Tahrancı ev sahipliğinde Les Ottomans Hotel’de, geçtiğimiz gün güzel bir davet gerçekleşti. Yeni koleksiyonların tanıtıldığı davete cemiyet ve magazin hayatından ünlü isimler katıldı.

El yapımı ürünleriyle plaj modasında devrim yaratan Pin-Up Stars, 2018 yaz koleksiyonunu ve Meltem Tahrancı yeni koleksiyonu “Listen to Your Soul”u gerçekleştirdiği davetle ziyaretçilerine tanıttı. Davete ilk gelen isimler arasında olan başarılı sunucu ve menken Çağla Şikel yeni koleksiyonunu heyecanla beklediğini belirterek tatile çıkmadan önce Pin-Up Stars’tan mayo ve pareo aldı.

Rengarenk modellerin ve nakışlı bikinilerin dikkat çektiği davette plaj kıyafetleri büyük ilgi gördü. Markanın distribütörü Arzu Ermiş, yenilikçi ve haute couture tasarımları olan Pin-Up Stars’ın modellerini anlattı. Yapılanların dışında bir konsepti olan markayı Bodrum, Antalya ve İstanbul’daki farklı satış noktalarıyla meraklılarına ulaştıran Ermiş, markanın tercih edilmesindeki sebepleri: “Pin-Up Stars ürünlerinin en belirgin özelliği kalıplarının vücudu hatasız göstermesi, güneş ve tuza rağmen kumaşlarının yıpranmadan ilk günkü gibi görünmesidir “ sözleriyle anlattı.

Davete katılanlar arasında Ahu Orakçıoğlu, Aslı Özdemir, Çağla Şikel, Dilara Koçak, Çiğdem Kayalı, Evin Şaşmaz, Feryal Gülman, Gülin Öngör, Lal Denizli, Hande Doğandemir, Sevan Bıçakçı, Sevgi Tunga, Siren Ertan Kayalar,  Nisa Taşyar,  Seval Ermiş, Zülal Tatlıcı, Gül Ergi gibi ünlü isimler vardı.

Ahu Orakçıoğlu   Aslı Özdemir   Çağla Şikel   Dilara Koçak   Çiğdem Kayalı   Evin Şaşmaz   Feryal Gülman   Gülin Öngör   Lal Denizli   Hande Doğandemir   Sevan Bıçakçı   Sevgi Tunga   Siren Ertan Kayalar   Nisa Taşyar   Seval Ermiş   Zülal Tatlıcı   Gül Ergi