Artık Anne Olmak İstiyorum'a Özel Lansman

Hayatını Türkiye’deki kadınların özgürleşmesi ve güçlenmesine adayan yazar Seda Diker’in onuncu kitabı ‘Artık Anne Olmak İstiyorum’un lansmanı önceki gün gerçekleştirildi.

20 yılı aşkın süredir olumsuz duygu ve düşüncelere olan bağımlılığımızın giderilmesi yöntemleri üzerine çalışan Seda Diker’in ‘Artık Anne Olmak İstiyorum’ kitabının lansmanı Dada Salon Kabaret’te düzenlendi. Derinlerdeki olumsuz duygu ve düşüncelerin pozitife dönüştürülmesi konusunda şimdiye kadar 25 bin kişiyle çalışan Seda Diker yeni kitabının lansmanında Ayşe Arman’la özel bir söyleşi gerçekleştirdi. Lansmana Yasemin Aloğlu, Zeynep Çarmıklı, Sedef İybar, Sedef Orman, Aslı Hünel, Emel Oysal, Başak Sayan, Ece Vahapoğlu, Füsun Hattat, İdil Lüleci, Daphne Behar ve Ayşe Brav gibi isimler katıldı. 

Kendi deneyimlerini davetlilerle paylaşan Seda Diker yaklaşık 20 yıl önce 2 rahim ameliyatı geçirerek doktoruyla birlikte bebek sahibi olmasının önündeki tüm fiziksel engeli aştığını ama 3 aşılama ve 6 tüp bebek denemesine rağmen çocuk sahibi olamadığını anlattı. Bu önündeki engelin aslında derin duygusal bellekte yattığını keşfettiğini söyleyen Diker, “Duygusal çatışmalarımı çözümledikten sonra oğlum Burak’ı kucağıma aldım. Yıllardır derin duygusal bellekteki bariyerleri aşmaya yönelik çalışmalar yapıyorum. Bu kitabımda da hem kendi yolculuğumu hem de metotlarımla yardımcı olduğum 4 anne adayının da nasıl bebek sahibi olduğunu anlattım” diye konuştu.

Seda Diker   “Artık Anne Olmak İstiyorum”   Yasemin Aloğlu   Zeynep Çarmıklı   Sedef İybar   Sedef Orman   Aslı Hünel   Emel Oysal   Başak Sayan   Ece Vahapoğlu   Füsun Hattat   İdil Lüleci   Daphne Behar